BİZ KİMİZ?

Ev yaşamına yönelik küçük ev aletleri, ani su ısıtıcıları, tost makineleri ve kişisel bakım ürünleri üretimi, pazarlama ve satış sonrası hizmetleri yapmaktayız. 100'e yakın çalışanımız, 2 adet markamız, 5 firmaya OEM üretimimiz ile Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapmaktayız.
Ürün çeşitliliği artırılması sonrasında 20’den fazla ülkeye ürün ve hizmet satışı yapmaya başladık.
1996’den bugüne kadar çeyrek asıra yakın tecrübeye sahip bulunuyoruz.

1996 - 2019

1

1996

Sem A.Ş. Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kuruldu. Kuruluşuyla birlikte Türkiye'nin önemli markalarına üretim yapmaya başlayan firmamız, özellikle ani su ısıtıcı üretimleri olmak üzere üretim adetleriyle ve nitelikli kalitedeki ürünleriyle adından söz ettirdi.
2

2004

Türkiye’de ilk Mutfak Tipi veya Musluk Tipi Ani Su Isıtıcısını üreterek adını ilklere yazdırdı.
3

2011

Pişirici Gruba yatırım yaparak Tost Makinesi üretimine başladı.
4

2012

Küçük Ev Aletlerine yatırım yaparak gıda hazırlama ürünleri, el blender ve blender setleri üretimine başladı.
5

2014

Küçük ev aletlerindeki blender setlerde sağlanan başarının ardından ütü üretimi için yatırım kararı alınarak yıl sonunda ürünler pazara sunuldu.
6

2016

Çıtayı daha da yukarıya taşıyan Sem, toz torbalı Elektrikli süpürge üretimine karar alarak Anadolu'da bir ilki gerçekleştirdi; Rüzgar Elektrikli Süpürge üretimine başladı.
7

2018

Kişisel Bakım Ürünleri üretimine girerek, küçük ev aletlerinde yatay büyümesini devam ettirdi.
8

2019

Pişirici grubunda inovasyon ürün olan sıcak hava ile sağlıklı pişirme cihazının üretim aşamaları tamamlanmış olup deneme üretimlerine 2019'un ilk yarısında başlayacaktır.

INOVASYON ÜRÜN

Kızartmanın En Sağlıklı Yolu

Çok az yağ kullanarak veya hiç yağ eklemeden kızartın

Airfryer, en sevdiğiniz yiyecekleri çok az yağ kullanarak veya hiç yağ eklemeden pişirmek için sıcak havayı kullanır; böylece %90’a kadar daha az yağ ile kızartma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha az yağ ile bol yağda kızartılmış gibi leziz ve çıtır çıtır sonuçların tadını çıkarın

En sevdiğiniz yiyecekleri evde kızartın, pişirin ve ızgara yapın

Airchef XXL, kızartma işleminin dışında da kullanılabilir. Hızlı ve lezzetli aile yemekleri için en sevdiğiniz yiyecekleri ızgara yapabilir ve hatta fırınlayabilirsiniz. Airchef uygulaması; ipuçları, tanıtımlar ve kolay tariflerle doludur.

Twin TurboStar teknolojisi yiyeceklerdeki fazla yağı alır

Güçlü ısıtıcı ve motoru yeni Twin Turbo Star teknolojimizle birleştiren Airchef’ın içindeki sıcak hava, pişirme sepetinin tamamında güçlü bir kasırga gibi döner.

Yiyeceklerinizden fazla yağı çıkarmak ve tüm yağı kolayca atmak üzere yağ azaltıcıda toplamak için tasarlanmıştır.

Twin TurboStar teknolojisine sahip Airchef, normal bir fritöze kıyasla üstünüze ve evinize kızartılmış yağ kokusu sinmesini de engeller.

%90 daha az yağ ile bol yağda kızartılmış gibi çıtır çıtır

Kanıtlanan performans. %90 daha az yağ ile bol yağda kızartılmış gibi çıtır kızartmalar yapın. Yağı azaltarak çıtır deri ve yumuşak et için tüm tavuğu kızartın.

Main Menu